15 inç çelik jant linea

★★★★☆

15 Inç çelik Jant Linea satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı bu yüzden size istediğiniz nihai kararı verdirecek en geniş ürün yelpazesini yaratmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Daha fazla beklemeyin, şimdi inceleyin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Ne fiyat 15 inç çelik jant linea?

Evet, yapay kar denilen 15 inç çelik jant linea ile bir tür kar yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, su basitçe havaya püskürtülür. Tabii ki, bu sadece sıfırın altında sıcaklıklar varsa işe yarar. En iyi durumda, aynı zamanda rüzgarlıdır. Kar yapmak için, nozul suyu mümkün olduğunca ince püskürtebilecek şekilde ayarlanmalıdır.

Önce temizlik kabı doldurulur. Emme filtresi daha sonra temiz suyla durulanır ve temizlenir. Temizleme maddeleri kullanılmışsa, filtrenin birbirine yapışmasını önleyebilmek için cihaz tekrar temiz suyla durulanmalıdır. Emme hortumu daha sonra hasar açısından incelenmelidir. Şimdi temizleme maddesi hortumu cihaza konur ve hortum snippet'inin etrafına yerleştirilen valf geri bastırılır. Bu işlem valfi tekrar yaygınlaştırmak için kullanılır. Son olarak, akış açılır ve karşılık gelen düşük basınç ayarlanır.

Genellikle yılda sadece birkaç kez ihtiyaç duyulduğundan, buna göre saklanmalıdır. Kulübedeki veya bodrumdaki depolama, tekrar tekrar taşınması gerektiği dezavantajına sahiptir. Geniş alanlar için, hortum özellikle uzun değilse de bu giyilmelidir.

Test kazananımızla birlikte 15 inç çelik jant linea tamamı aşağıda indirilebilir. Ancak burada, bazı testlere kısa bir genel bakış elde edebilirsiniz:

Bisikletinizi sizinle patlatmayı ve yüksek bir parlaklığa koymayı düşünüyorsanız, hızlı bir şekilde tekrar veda etmelisiniz, çünkü konsantre ışın yataklara ve amortisörlere nüfuz eder. Elektrik bağlantıları e-bisikletlerde de zarar görebilir. Herhangi bir şey varsa, sadece geleneksel bisikletleri veya pedelecleri az basınçlı olanla - tercihen düz jet nozulu ile - ele almalısınız.

Genellikle, üreten şirketler başka aksesuarlar da sunar. Örneğin, aracın ulaşılması zor olan bu alanın hızlı bir şekilde temizlenebildiği özellikle hassas gövde altı fırçaları üretirler. Jantlara bakmak için fırçalar da sunulmaktadır.

15 inç çelik jant linea işlevselliği basittir. Cihazın merkezi parçası, su bağlantısı ile sağlanan ve gelen suyu pistonlu bir piston yardımıyla basınç altına alan yüksek basınçlı bir pompadır. Daha sonra bir egzoz valfi aracılığıyla yüksek basınçlı hortuma ve püskürtme mızrağına taşınır. Yüksek basınçlı pompa tarafından üretilen su basıncı nozüle giderken düşer, bu nedenle maksimum basınç - pompanın teknik olarak üretebileceği basınç - ve bir çalışma basıncı arasında bir ayrım yapılır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku