13 inç lastik hava basıncı

★★★★☆

13 Inç Lastik Hava Basıncı satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı bu yüzden size istediğiniz nihai kararı verdirecek en geniş ürün yelpazesini yaratmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Daha fazla beklemeyin, şimdi inceleyin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 13 inç lastik hava basıncı?

Aşağıda 13 inç lastik hava basıncı ürettiği en tanınmış şirketlere genel bir bakış bulunmaktadır. Şirket profillerinde, ilgili üreticiyi kısaca tanıtıyoruz ve sunulanların en önemli özelliklerini özetliyoruz. Diğer bağlantılara tıklayarak, daha fazla bilgi ve tüm ürün yelpazesine genel bir bakış içeren ayrıntılı üretici sayfalarına ulaşacaksınız

Örneğin yosun ve likenle kaplı bir teras zemini kısa sürede tekrar parlak bir şekilde temizlenir. Araçlardaki kaba kirlerden hiçbir zaman kurtulamazsınız. Vücuttaki yağlı ve yağlı kalıntılar bile bu cihazlar için sorun değildir. Sadece uzun, zorlu ovma ile bir fırça ile çıkarılabilen kir, durulamaların güçlü jeti hiçbir zaman ortadan kalkmaz. Biriyle geniş alanları hızlı ve fazla çaba harcamadan temizleyebilirsiniz. Ek bir avantajı, kimyasal temizlik maddeleri olmadan yapabilmeleridir. Bu onları nispeten çevre dostu yapar.

Benzin cihazları en fazla güce sahiptir ve bir benzin deposuna ve sinir bozucu bir kabloya sahiptir, bu nedenle esnek bir şekilde kullanılabilirler. Bu cihazlar pilden daha güçlü olduğundan ve temizlik sırasında daha az temizlik maddesi gereklidir ve bu nedenle çevreyi biraz koruyabilir. Bununla birlikte, cihazlar nispeten ağırdır ve hem yüksek hem de egzoz gazı üretir.

Ayrıca bir temizlik maddesi gerektiren jantları etkili bir şekilde temizler. Kural olarak, bu doğrudan 13 inç lastik hava basıncı aracılığıyla beslenebilir. Örneğin, cepheler ve duvarlar bir tane ile temizlenebilir.

Güç ve zamandan tasarruf: Kişi hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Fırça ve süngerle manuel ovma gerekli değildir. Aracın alt tarafı gibi yerlere ulaşmak zor olan boru ve nozuldan kolayca ulaşılabilir. ayrıca çevreyi korurlar: nispeten az su tüketirler ve çoğu durumda temizlik maddesi gerekmez. Sadece su ile çalıştıkları için, temizlenen alanlar da alerji hastaları ve küçük çocuklar için sağlığa tamamen zararsızdır.

Temizleme maddesi ısındığında, yüksek basınçlı bir piston ile doğrudan pompaya emilir. Yüzde hassas dozaj, kontrol panelindeki bir ölçüm valfi kullanılarak seçilebilir, böylece doğru miktar yüksek basınçta uygulanır.

13 inç lastik hava basıncı, araba jantlarını ve çerçevelerini, teras zeminlerini, taş heykelleri, olukları, kış bahçelerini ve güçlü, inatçı kir yataklarının olduğu her yerde temizlik için idealdir. Temizlememeniz gereken hassas yüzeyler şunları içerir: ahşap, kumtaşı ve belirli cepheler. Araçlarda, su jetini kauçuk parçalardan uzak tutmalısınız.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku