12 volt soğutucu kompresör

★★★★☆

12 Volt Soğutucu Kompresör satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı bu yüzden size istediğiniz nihai kararı verdirecek en geniş ürün yelpazesini yaratmak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Daha fazla beklemeyin, şimdi inceleyin!

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 12 volt soğutucu kompresör?

Kablo ve hortum uzunluğu hafife alınmamalıdır. Kablolar çok kısaysa, güç kaynağının nerede olduğuna bağlı olarak uzatma kablosunu takmanız veya 12 volt soğutucu kompresör sürekli olarak değiştirmeniz gerekir.

Birçoğunun cihaza entegre edilmiş bir hortum makarası vardır. İş yapıldıktan sonra, yüksek kaliteli basınç hortumu bükülmeden yuvarlanabilir ve yerden tasarruf etmek için istiflenebilir.

Birindeki en önemli bileşen piston pompası olarak adlandırılır. Bu genellikle pirinç veya yüksek basınçlı uygun alüminyumdan oluşur. Cihazlar her zaman tatlı su ile beslenmeleri gerektiğinden, genellikle ön tarafta ortak hortum bağlantılarına (örneğin GARDENA'dan) bağlanabilen bir su bağlantısı vardır. Gelen su, pistonlu piston ile basınçlandırılır. Su daha sonra yüksek basınçlı su hortumuna bir egzoz valfi vasıtasıyla ve içinden püskürtme memesine girer.

12 volt soğutucu kompresör kullanırken, meme ile temizlemenin yapılması gereken nesne arasındaki mesafeyi not etmek önemlidir. Temel olarak, meme temizleme nesnesine yakınsa, kapsamlı temizlik gereklidir. Bununla birlikte, nozulun sıkı yönlendirilmesi, bir yüzeye püskürtmek için geçen süreyi de uzatır. Sert nokta kirişi hassas malzemelere de zarar verebilir. Araç camları söz konusu olduğunda, geniş bir mesafe tuttuğunuzdan emin olun. Boyalı metalin su basıncına dayanıp dayanamayacağını da görmelisiniz. Bunu, aksi takdirde algılanmayan araç üzerinde göze çarpmayan bir yerde denemek en iyisidir.

Nilfisk Danimarka'dan geliyor ve yıllardır mükemmel ürünlerle ikna ediyor. Burada da tüketici elektrikli süpürgeler ve ev aletleri ile optimum performansla buluşuyor. Özel haneler için özel olarak geliştirildiler ve yüksek bir standarda ulaştılar.

Daha fazla araştırma yapmadan önce temel bir karar vermelisiniz: benzinle çalışan bir veya bir tane ister misiniz?? Güç kaynağı özellikle doğru seçim için önemlidir. Şimdi iki varyantın nasıl farklı olduğunu açıklığa kavuşturuyoruz

Alfred Kärcher GmbH & Co. KG en eski 12 volt soğutucu kompresör biridir ve birçok esnek çözümle geniş bir ürün yelpazesi sunar. Sadece Ev ve Bahçe segmentinde değil, aynı zamanda profesyonel alanda da Kärcher ürünleri olağanüstü temizlik hizmetleri sunmaktadır. Gerçek cihazlara ek olarak, portföyde çok sayıda aksesuar ve hatta özel temizlik maddeleri de vardır.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku